Rolovacia plachta

Rolovacia plachta je vždy výbornou voľbou

Rolovacia plachta naberá na popularite vďaka efektívnemu prepojeniu funkčnosti a dizajnu. Pôsobí štýlovo a na jej výrobu používame kvalitnú a odolnú plachtovinu. Rolovacia plachta má pomerne nízku hmotnosť, čiže zbytočne nezaťažuje konštrukciu. Je nepremokavá aj odolná voči UV lúčom. Uchováva si svoju farbu (v ponuke aj možnosť priehľadnej rolovacej plachty). Máme rolovacie plachty na altánok, avšak mimoriadne žiadaná je aj rolovacia plachta na terasu.

Rolovacia plachta aj pre reštauráciu či cukráreň

Rolovacia plachta nachádza využitie nielen v domácnostiach, ale aj v oblasti komerčných služieb. Možno spomenúť gastroprevádzky s vonkajšími terasami a altánkami. Vzhľadom na nenáročnú obsluhu a jednoduché používanie je rolovacia plachta ideálna pre kaviarne, cukrárne, reštaurácie, ale aj rôzne pouličné stánky. V prípade krásneho počasia stačí plachtu zrolovať a upevniť v hornej časti. Ak sa počasie začne chmúriť, plachtu niekoľkými pohybmi spustite nadol.

Rolovacia plachta – aké ďalšie výhody ponúka

Čo je považované za jednu z najväčších výhod rolovacej plachty? Predsa jednoduchšia údržba a a manipulácia. Na jej zrolovanie nepotrebujete vynaložiť enormné úsilie. Navyše je minimálne riziko, že sa rolovacia plachta zasekne. To rozhodne oceníte vo chvíli, keď príde náhla búrka a vy chcete zrolovaním plachty ochrániť altánok alebo terasu. Rolovacia plachta chráni nielen ich vnútorný priestor, ale aj ostatné zariadenie, ktoré sa v nich nachádza. Napríklad terasový nábytok nebude zbytočne vystavený vetru alebo dažďu. Rolovacie tieniace plachty poskytnú príjemný tieň počas horúcich slnečných dní. Perfektne uzavrú váš oddychový priestor a chránia ho pred rozmanitými poveternostnými vplyvmi, ako aj neželanými dotieravými zvieracími návštevníkmi (vtáci, hmyz, mačky a i.), ktorí vás už nebudú zbytočne vyrušovať. Rolovacia plachta zároveň vytvára priestor vhodný na komfortné sušenie prádla, pričom sa nemusíte obávať, že vaše tričko či košeľa budú poletovať po celej záhrade.

Rolovacia plachta a jej využitie

Rolovacia plachta prispieva k lepšiemu využitiu altánku či terasy. Dážď vás už nevyženie dovnútra. Jednoducho zrolujete plachtu smerom nadol a vybavené. Pitie kávy či čítanie knihy vonku v kresle môže pokračovať. Rolovacia plachta taktiež predlžuje terasovú, resp. altánkovú sezónu. To znamená, že si môžete vonku posedieť s hosťami alebo sa venovať cvičeniu na čerstvom vzduchu oveľa dlhšie v rámci roka. Pri použití výhrevného telesa, môžete terasu alebo terasu využívať aj v zime.

Vaša rolovacia plachta na mieru

Navrhujeme, vyrábame a montujeme rolovacie plachty podľa individuálnych prianí zákazníkov a na mieru podľa konkrétnej konštrukcie (rovná, šikmá). Samozrejmé sú rôzne rozmery a farebné prevedenia.  Ak hľadáte flexibilné a originálne riešenie pre svoju terasu alebo altánok, rolovacia plachta je ideálna. Nielenže vyniká ľahkosťou, farebnou stálosťou, pružnosťou a trvácnosťou, ale aj dlhou životnosťou, rátanou na roky. Rolovacia plachta je presná – čiže na konštrukciu sedí dokonale. Nevytŕčajú z nej žiadne súčasti a nemusíte na nich robiť žiadne výrezy či dodatočne úpravy. Po namontovaní je rolovacia plachta okamžite pripravené na používanie. Oceníte pevné okraje, ktoré eliminujú riziko roztrapkaných koncov a prispievajú k pevnosti a stabilite celej plachty.

Profesionálna výroba rolovacej plachty pod dohľadom odborníkov

Veríme, že rolovacie plachty na terasu či altánky prispejú k útulnosti celého priestoru a podčiarknu jeho estetickosť. Stanú sa vkusným doplnkom, ktorý sa postará nielen o účinné tienenie, ale aj o spoľahlivú ochranu pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Zakladáme si na precíznosti a profesionalite v každom ohľade, ktoré sa pretavia nielen do odborného návrhu, ale aj kvalitného výsledku, ktorým je rolovacia plachta. Nezanedbateľným faktorom je aj dôsledná montáž. Celý proces majú pod palcom naši skúsení a vyškolení pracovníci. Aj vďaka ich práci a zákazkám na mieru neustále rozširujeme náš plachtový program, ktorý o. i. tvoria už spomínané plachty na altánok a plachty na terasu, ako aj colné, zhrňovacie a rolovacie autoplachty na mieru (aj na vozíky, vleky, vlečky, lode či motorové člny). Zákazníci si pochvaľujú aj naše krycie plachty, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou snáď každej záhrady, hospodárskeho dvora a dielne. Bezpečne prekryjú a pred špinou aj výčinmi počasia uchovajú drevo, stohy slamy, rozostavané objekty, dopravné prostriedky a rôzne iné objekty, ktoré nechcete nechať napospas dažďu, mrazu, víchrici či horúcim slnečným lúčom.

Zaujala vás rolovacia plachta či iná plachta na mieru z našej ponuky? Stačí nás kontaktovať. Následne si s vami prejdeme vašu predstavu. Musíme však vedieť, na čo plachtu potrebujete,  v akom rozmere a množstve. Po získaní potrebných údajov urobíme návrh a vypracujeme cenovú kalkuláciu . Po odsúhlasení našej ponuky , pustíme sa do výroby. Keď bude rolovacia plachta či iná plachta hotová, ozveme sa vám. Zašleme vám ju, príp. si ju vyzdvihnete osobne u nás v Žiline alebo sa v prípade záujmu dohodneme na presnom termíne montáže.